Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Specjalny dokument przetargowy nr 57/54/4/26/034 - Budowa stacji transformatorowej WN - Linia 42 w Gouvy

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 17 dni
17 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
5754426034
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE342, Belgium
Opublikowano
24 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

17 sierpnia 2026

Termin składania pytań

10 września 2026

Termin składania ofert

17 września 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
5 miesiące
Lokalizacja
BE342
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Construction d'un poste HT - Ligne 42 à Gouvy

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

10 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

57.54.4.26.034 - Cahier Spécial des Charges 01 (parties 1 à 5).pdfPDF
57.54.4.26.034 - Cahier Spécial des Charges 0...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

57.54.4.26.034 - Cahier Spécial des Charges 02 (partie 6).pdfPDF
57.54.4.26.034 - Cahier Spécial des Charges 0...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

57.54.4.26.034 - Formulaire d'offre - Annexe 08 - Plan CSR.xlsxXLS
57.54.4.26.034 - Formulaire d'offre - Annexe ...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

57.54.4.26.034 - Formulaire d'offre - Annexe 09 - Rapport test percolation.pdfPDF
57.54.4.26.034 - Formulaire d'offre - Annexe ...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

57.54.4.26.034 - Formulaire d'offre.docxDOC
57.54.4.26.034 - Formulaire d'offre.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

57.54.4.26.034 - Formulaire d'offre.pdfPDF
57.54.4.26.034 - Formulaire d'offre.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

57.54.4.26.034 - Métré récapitulatif.xlsXLS
57.54.4.26.034 - Métré récapitulatif.xls

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

57.54.4.26.034 - Plan de Sécurité et Santé.pdfPDF
57.54.4.26.034 - Plan de Sécurité et Santé.pd...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

57.54.4.26.034 - Plan unique - BA-0420-078.0-70-001.pdfPDF
57.54.4.26.034 - Plan unique - BA-0420-078.0-...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u