Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Q1531 – Levering av oppgradering av lavkarbon oppvarming ved Ysgol Cynwyd Sant Primary School

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
10. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Open Procedure
Referanse
068172-2026
Verdi
£174,572
Sted
West Wales and The Valleys, Storbritannia
Publisert
24. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

20. juli 2026

Frist for spørsmål

3. august 2026

Frist for innlevering

10. august 2026

Kontraktens startdato

31. august 2026

Budsjett
£174,572
Varighet
7 måneder
Sted
West Wales and The Valleys
Type
Open Procedure

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Bridgend County Borough Council require a main contractor to provide design and build services to install low carbon heating systems at Ysgol Cynwyd Sant Primary School The contract award will only be made if planning is approved.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

3 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

OCDS RecordDOC
068172-2026_ocds_record.json

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
OCDS Release PackageDOC
068172-2026_ocds_release.json

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Official PDF VersionPDF
068172-2026_official.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline