Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Braine l'Alleud A.R. Riva Bella - Clos du Genévrier 1 - 1420 Braine-l’Alleud - Fornyelse av brannvarslingsanlegget i «Les Genévriers»-bygningen (Arbeider) og en omfattende vedlikeholdsavtale (tjeneste).

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
25. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
TS/MS/LY/EP262 50282-11
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE310, Belgium
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

27. juli 2026

Frist for spørsmål

18. august 2026

Frist for innlevering

25. august 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
1 måneder
Sted
BE310
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Les travaux concernent le renouvellement de l’installation de détection incendie et plus en détails, il est demandé : - Le démontage de toute l’installation incendie existante y compris filerie, tubage, goulottes, central, répétiteur, détecteurs, boutons poussoirs, sirènes…. - La fourniture, la pose de tubes (Renforcés sans halogènes M20 à M50 et TAL M20 galvanisé) et de goulottes/moulures sans halogène ; - La fourniture et la pose de filerie XGB 3G1,5mm² et/ou 3G2,5mm² (alimentation du central

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

6 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
260707_CSC PNDAPP Rnvllmt DI.pdfPDF
260707_CSC PNDAPP Rnvllmt DI.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Inv. amiante.recap 2025.pdfPDF
Inv. amiante.recap 2025.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Métré Recapitulatif_EP262 50282-11. AR Braine.pdfPDF
Métré Recapitulatif_EP262 50282-11. AR Braine...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Métré Recapitulatif_EP262 50282-11. AR Braine.xlsxXLS
Métré Recapitulatif_EP262 50282-11. AR Braine...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
WAS2578 00565-01014 uptade 2023.pdfPDF
WAS2578 00565-01014 uptade 2023.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline