Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Skogbrukstrailer med hydraulisk arm innenfor prosjektet «Skogbrukere for natur og regioner» (HUSK/2302/1.2/007) i Interreg Ungarn – Slovakia Programmet_2x

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
18. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
562477
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
SK032, Slovakia
Publisert
24. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

3. august 2026

Frist for spørsmål

11. august 2026

Frist for innlevering

18. august 2026

Anbudsåpning

18. august 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
SK032
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Lesnícky príves s hydraulickou rukou v rámci projektu „Lesníci pre prírodu a regióny“ (HUSK/2302/1.2/007) v Programe Interreg Maďarsko – Slovensko_2x
EU-finansiert

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • EU funding compliance required

Dokumenter

7 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Kúpna zmluva_vzor.docxDOC
Kúpna zmluva_vzor.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Lesnícky príves Príloha zmluvy Technická a cenová špecifikácia_.docxDOC
Lesnícky príves Príloha zmluvy Technická a ce...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Lesnícky príves Príloha zmluvy Technická a cenová špecifikácia_.docxDOC
Lesnícky príves Príloha zmluvy Technická a ce...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Odpovede na otázky VO 562477.pdfPDF
Odpovede na otázky VO 562477.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
oznamenie-11095-wyt.pdfPDF
oznamenie-11095-wyt.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Povinné prílohy č.1 2 3.docxDOC
Povinné prílohy č.1 2 3.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Výzva na predkladanie ponúk_31.7.26.pdfPDF
Výzva na predkladanie ponúk_31.7.26.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline