Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Zabezpečenie terestriálnej distribúcie televíznych programových služieb STVR v digitálnom multiplexe - podmienky šírenia programových služieb STVR vo verejnoprávnom terestriálnom multiplexe podľa § 39 zákona č. 264/2022 Z. z.

Lukket
Frist
Frist ikke oppgitt
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
555258
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
SK010, Slovakia
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

3. juli 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
SK010
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Zabezpečenie terestriálnej distribúcie televíznych programových služieb STVR v digitálnom multiplexe - podmienky šírenia programových služieb STVR vo verejnoprávnom terestriálnom multiplexe podľa § 39 zákona č. 264/2022 Z. z.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

35 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

banska-bystrica-k33.pdfPDF
banska-bystrica-k33.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
bardejov-k40.pdfPDF
bardejov-k40.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
bardejov-k54.pdfPDF
bardejov-k54.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
bratislava-k27.pdfPDF
bratislava-k27.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
bratislava-k44.pdfPDF
bratislava-k44.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
bratislava-k44-skratenie-ucinnosti.pdfPDF
bratislava-k44-skratenie-ucinnosti.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Informácia o výsledku vyhodnotenia ponúk_profil.pdfPDF
Informácia o výsledku vyhodnotenia ponúk_prof...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
KONTROLNÝ HÁROK ČLENOV KOMISIE_SPU_Zabezpečenie terestriálnej distribúcie televí...PDF
KONTROLNÝ HÁROK ČLENOV KOMISIE_SPU_Zabezpečen...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
kosice-k25.pdfPDF
kosice-k25.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
michalovce-k25.pdfPDF
michalovce-k25.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
namestovo-k26.pdfPDF
namestovo-k26.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
nitra-k48.pdfPDF
nitra-k48.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Odôvodnenie PRK_Zabezpečenie terestriálnej distribúcie televíznych programových ...PDF
Odôvodnenie PRK_Zabezpečenie terestriálnej di...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania - 132_2026 pod číslom 9276 - VBS.pdfPDF
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania -...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania EU 2026-OJS125-00453370-sk-ts.pdfPDF
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania E...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Ponuka - Towercom_Zabezpečenie terestriálnej distribúcie televíznych programovýc...PDF
Ponuka - Towercom_Zabezpečenie terestriálnej ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
poprad-k24.pdfPDF
poprad-k24.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
poprad-k42.pdfPDF
poprad-k42.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
rimavska-sobota-k42.pdfPDF
rimavska-sobota-k42.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
rimavska-sobota-k-54.pdfPDF
rimavska-sobota-k-54.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Správa o zákazke v súlade s § 24 ods. 3 zákona 343_2015 Z. z._profil.pdfPDF
Správa o zákazke v súlade s § 24 ods. 3 zákon...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
trencin-k23.pdfPDF
trencin-k23.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
trencin-k57.pdfPDF
trencin-k57.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
velky-krtis-k33.pdfPDF
velky-krtis-k33.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZÁPISNICA Z OTVÁRANIA PONÚK_III._Zabezpečenie terestriálnej distribúcie STVR v d...PDF
ZÁPISNICA Z OTVÁRANIA PONÚK_III._Zabezpečenie...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZÁPISNICA Z OTVÁRANIA PONÚK_II._Zabezpečenie terestriálnej distribúcie STVR v di...PDF
ZÁPISNICA Z OTVÁRANIA PONÚK_II._Zabezpečenie ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZÁPISNICA Z OTVÁRANIA PONÚK_I._Zabezpečenie terestriálnej distribúcie STVR v dig...PDF
ZÁPISNICA Z OTVÁRANIA PONÚK_I._Zabezpečenie t...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZÁPISNICA Z POSÚDENIA SPÚ_Zabezpečenie terestriálnej distribúcie televíznych pro...PDF
ZÁPISNICA Z POSÚDENIA SPÚ_Zabezpečenie terest...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZÁPISNICA Z PRK_Zabezpečenie terestriálnej distribúcie STVR v digitálnom multipl...PDF
ZÁPISNICA Z PRK_Zabezpečenie terestriálnej di...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZÁPISNICA Z VYHODNOTENIA PONÚK_III._Zabezpečenie terestriálnej distribúcie STVR ...PDF
ZÁPISNICA Z VYHODNOTENIA PONÚK_III._Zabezpeče...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZÁPISNICA Z VYHODNOTENIA PONÚK_II._Zabezpečenie terestriálnej distribúcie STVR v...PDF
ZÁPISNICA Z VYHODNOTENIA PONÚK_II._Zabezpečen...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZÁPISNICA Z VYHODNOTENIA PONÚK_I._Zabezpečenie terestriálnej distribúcie STVR v ...PDF
ZÁPISNICA Z VYHODNOTENIA PONÚK_I._Zabezpečeni...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zilina-k32.pdfPDF
zilina-k32.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZN2005297_potvrdenieCRZ.pdfPDF
ZN2005297_potvrdenieCRZ.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ZN2005297_Zmluva o poskytovaní verejne dostupných služieb_profil.pdfPDF
ZN2005297_Zmluva o poskytovaní verejne dostup...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline