Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Rammeavtale for flere leverandører for levering av tjenester knyttet til mottak og etterforskning av beskyttede opplysninger (THR081F)

Åpen
Frist
7 dager igjen
8. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
8854371
Verdi
€2,200,000
Sted
IE, Ireland
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

18. august 2026

Frist for spørsmål

1. september 2026

Frist for innlevering

8. september 2026

Budsjett
€2,200,000
Varighet
48 måneder
Sted
IE
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

A range of third party investigative and recipient services to public bodies seeking to meet their obligations under the Protected Disclosures Act 2014, as amended by the 2022 Act. The Services are defined further in Appendix 1 of the RFT. The intention is that Framework Clients may purchase such Third-Party Protected Disclosures Services as, when and if specific needs arise within the terms of the Framework Agreement.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

6 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
8854371_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ESPD.docxDOC
ESPD.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Request for Tenders Protected Disclosures Investigations THR081F (Final).pdfPDF
Request for Tenders Protected Disclosures Inv...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
THR081F- Tender Response Document Part A - Selection Criteria.docxDOC
THR081F- Tender Response Document Part A - Se...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
THR081F- Tender Response Document Part B - Qualitative Award Criteria.docxDOC
THR081F- Tender Response Document Part B - Qu...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
THR081F- Tender Response Document Part C - Pricing Schedule.docxDOC
THR081F- Tender Response Document Part C - Pr...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline