Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Rengjøring, vindusvask og sanitærfasiliteter IJsselland sikkerhetsregion

Åpen
Frist
20 dager igjen
21. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
599960
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Netherlands
Publisert
24. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

8. juli 2026

Frist for spørsmål

14. september 2026

Frist for innlevering

21. september 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
Netherlands
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Aanbesteding voor schoonmaakonderhoud, glasbewassing en sanitaire voorzieningen binnen de veiligheidsregio en GGD IJsselland
EU-finansiert

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • EU funding compliance required

Dokumenter

20 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

TN599960 - EF04 Vooraankondiging die alleen ter informatie wordt gebruikt - alge...DOC
TN599960 - EF04 Vooraankondiging die alleen t... -- 188.2 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TN599960 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN599960 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 263.4 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
1. Inschrijfdocument VRIJDOC
1. Inschrijfdocument VRIJ -- 457.1 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage A Holding-concernverklaringDOC
Bijlage A Holding-concernverklaring -- 30.5 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage B Verklaring ervaringseisen P1DOC
Bijlage B Verklaring ervaringseisen P1 -- 33.3 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage B Verklaring ervaringseisen P2DOC
Bijlage B Verklaring ervaringseisen P2 -- 34.8 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage C1 Prijzenblad perceel 1DOC
Bijlage C1 Prijzenblad perceel 1 -- 862.9 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage C2 Prijzenblad perceel 2DOC
Bijlage C2 Prijzenblad perceel 2 -- 564.6 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage D1 Programma van Eisen schoonmaak VR IJssellandDOC
Bijlage D1 Programma van Eisen schoonmaak VR ... -- 555.9 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage D2 Opleverstaat inclusief aanwijzingenDOC
Bijlage D2 Opleverstaat inclusief aanwijzinge... -- 65.3 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage D3 productspecificatie sanitairDOC
Bijlage D3 productspecificatie sanitair -- 115.8 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage D4 Locatie overzichtDOC
Bijlage D4 Locatie overzicht -- 20.8 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage D5 Reinigingsschema's voor GGD'en - oktober 2018DOC
Bijlage D5 Reinigingsschema's voor GGD'en - o... -- 96.9 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage D6 Werkinstructie schoonmaken sanitairDOC
Bijlage D6 Werkinstructie schoonmaken sanitai... -- 62.9 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage E1 Concept overeenkomst perceel 1DOC
Bijlage E1 Concept overeenkomst perceel 1 -- 204.6 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage E2 Concept overeenkomst perceel 2DOC
Bijlage E2 Concept overeenkomst perceel 2 -- 201.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage F1 Concept Wachtkamerovereenkomst perceel 1DOC
Bijlage F1 Concept Wachtkamerovereenkomst per... -- 188.8 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage G Algemene Inkoopvoorwaarden Veiligheidsregio IJsselland en GGDDOC
Bijlage G Algemene Inkoopvoorwaarden Veilighe... -- 291.7 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bijlage H Oefenavonden VRDOC
Bijlage H Oefenavonden VR -- 19.8 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
uea_599960_20260706091835DOC
uea_599960_20260706091835 -- 575.2 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline