Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Bygging av sanitær-fekal kloakk og renseanlegg for bosetningen Čađavica

Åpen
Frist
26 dager igjen
28. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
21-M/26
Verdi
€2,194,915
Sted
Virovitica-Podravina County, Croatia
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

19. mars 2026

Frist for spørsmål

21. september 2026

Frist for innlevering

28. september 2026

Budsjett
€2,194,915
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
Virovitica-Podravina County
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Izgradnja sanitarno-fekalne kanalizacije naselja Čađavica i uređaja za pročišćavanje otpadnih voda

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

8 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Tehničke specifikacijeDOC
1.izmjena - KNJIGA 3 -zahtjevi naručitelja-Ča... -- 195.9 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TroškovnikXLS
2.izmjena.Troskovnik KOMPLETNI + UPOV-Čađavic... -- 4.1 MB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Tehničke specifikacijeDOC
KNJIGA 3 -zahtjevi naručitelja-Čađavica.docx -- 225.1 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Drugi dokument/izjava grupeDOC
Obrazac 1.docx -- 18.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Drugi dokument/izjava grupeDOC
Obrazac 2 - IZJAVA O NEPOSTOJANJU ZABRANE DOD... -- 15.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Prijedlog ugovoraDOC
Prijedlog -Ugovor o javnoj nabavi (1).docx -- 107.2 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Tehničke specifikacijeDOC
Tehničke specifikacije -IZGRADNJA SANITARNO -... -- 14.1 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Drugi dokument/izjava grupeDOC
UVJETI I ZAHTJEVI KOJI MORAJU BITI ISPUNJENI ... -- 20.8 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline