Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

N16.14 MP-080191 - Upn.Tavannes-Bözingenfeld - Landmåler for byggherre 2026-2029 (ID 12048)

Åpen
Frist
8 dager igjen
9. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
41082-01
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
CH022, Switzerland
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

21. juli 2026

Frist for spørsmål

2. september 2026

Frist for innlevering

9. september 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
CH022
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

<p>L'UPlaNS Tavannes – Bözingenfeld se situe entre les U-Km 69.250 et U-Km 82.660 de la N16. Le présent appel d'offres traite l'ensemble du tronçon, soit la voie montante TP2 entre la jonction de La Heutte [19] et la jonction de Bienne-Nord [23] (U-Km 76.100 à 82.660, L=~6.7 km, tracé de 3ᵉ classe), ainsi que le secteur du tronçon Tavannes – La Heutte intégrés au TP4 et TP5 (U-Km 69.250 à 76.500).</p><p><br></p><p>Les prestations attendues dans le présent marché sont :</p><p><br></p><p>- Géomètr

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

1 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Publikation simap.ch / Publication simap.chDOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline