Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

LA3798C – UL – CFT for levering og levering av et kyst- og offshore autonomt overflatekjøretøy (ASV) for University of Limerick (UL)

Åpen
Frist
3 dager igjen
4. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
LA3798C
Verdi
€1,656,000
Sted
IE, Ireland
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

4. august 2026

Frist for spørsmål

28. august 2026

Frist for innlevering

4. september 2026

Budsjett
€1,656,000
Varighet
48 måneder
Sted
IE
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

University of Limerick requests the supply of a Coastal and Offshore Autonomous Surface Vehicle (ASV) of greater than 6.5 metres length overall, to support marine science research, hydrographic and geophysical survey, offshore wind site survey, and climate and habitat monitoring within the Centre for Robotics and Intelligent Systems (CRIS). The platform will provide a long-endurance, uncrewed survey vessel capable of fully autonomous and remotely piloted operation in coastal and offshore environ

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

5 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
8768547_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
espdRequest-8768547.pdfPDF
espdRequest-8768547.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
LA3798C - Clarification Set 1.pdfPDF
LA3798C - Clarification Set 1.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
LA3798C - Clarification Set 2.pdfPDF
LA3798C - Clarification Set 2.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
LA3798C - Tender Documents.zipZIP
LA3798C - Tender Documents.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline