Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Tjenestekontrakt for vedlikehold og reparasjon av VVS-installasjoner i kommunale bygninger og boliger

Åpen
Frist
2 dager igjen
4. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
10_ENTRETIEN ET DEPANNAGE HVAC_2026
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE100, Belgium
Publisert
25. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

27. august 2026

Frist for spørsmål

28. august 2026

Frist for innlevering

4. september 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
8 måneder
Sted
BE100
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Le présent marché de service a pour objet : - Entretien annuel des installations HVAC ; Le titulaire du marché est chargé de réaliser l’entretien préventif et réglementaire de l’ensemble des installations HVAC appartenant à l’administration communale de Molenbeek-Saint-Jean, conformément aux prescriptions des fabricants ainsi qu’aux normes et réglementations en vigueur. Cet entretien comprend notamment les opérations de vérification, nettoyage, réglage, contrôle de sécurité et de bon fonctionne

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

8 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
10-CSC entretien et depannage HVAC-2026-FR.pdfPDF
10-CSC entretien et depannage HVAC-2026-FR.pd...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
10-CSC entretien et depannage HVAC-2026 -NL.pdfPDF
10-CSC entretien et depannage HVAC-2026 -NL.p...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
10_INVENTAIRE RECAP FR_2026.xlsxXLS
10_INVENTAIRE RECAP FR_2026.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
10_INVENTAIRE RECAP NL_2026.xlsxXLS
10_INVENTAIRE RECAP NL_2026.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
CDC adm_FR.pdfPDF
CDC adm_FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
CDC adm_NL.pdfPDF
CDC adm_NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Liste des chaudières individuelles.xlsxXLS
Liste des chaudières individuelles.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline