Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Levering av trykkemaskin for trykking innenfor prosjektet „Modernisering av fasiliteter for utdanning innen landbruk og trykkeri“

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
18. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
N006/26/V00022673
Verdi
€1,800,000
Sted
CZ080, Czechia
Publisert
25. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

3. august 2026

Frist for spørsmål

11. august 2026

Frist for innlevering

18. august 2026

Budsjett
€1,800,000
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
CZ080
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je dodávka plně funkčního ofsetového tiskového stroje (nového nebo repasovaného/použitého) určeného pro zkvalitnění výuky žáků polygrafických oborů Albrechtovy střední školy, Český Těšín, příspěvkové organizace v rámci realizace projektu „Modernizace zázemí pro výuku zemědělských a polygrafických oborů“. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách a jejich příloze (viz Zadávací dokumentace). Předmět této veřejné zakázky bude re

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

3 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Certifikat pro sifrovani_MSKDOC
Certifikat pro sifrovani_MSK

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Výzva k podání nabídkyDOC
Výzva k podání nabídky

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Zadávací dokumentaceDOC
Zadávací dokumentace

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline