Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Dostawa symulatora pracy maszyn wraz z oprogramowaniem w ramach projektu „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych”

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
4. februar 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Varer
Referanse
2026/BZP 00066747/01
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Warszawski stołeczny, Polen
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Frist for spørsmål

28. januar 2026

Frist for innlevering

4. februar 2026

VinnersjansePRO
🔒
Oppgrader til Professional
Se din estimerte vinnersjanse basert på historiske data.
Oppgrader til Professional →
KjøperinnsiktPRO
🔒
Lås opp kjøperinnsikt
Se forbruksmønstre, foretrukne prosedyrer og mer.
Oppgrader til Professional →
SektorinnsiktPRO
🔒
Lås opp sektorinnsikt
Se gjennomsnittlige vinnerpriser, konkurransenivåer og markedstrender.
Oppgrader til Professional →
Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
Warszawski stołeczny
Type
Varer
Markedsbenchmark
Gj.snittlig vinnerpris
€621,516
Gj.snittlig antall tilbud
0.7
Konkurranse
Lav
SMB-vinnere
93%
5,860 analyserte anbud

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Dostawa symulatora pracy maszyn wraz z oprogramowaniem w ramach projektu „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych”
EU-finansiert

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • EU funding compliance required

Dokumenter

12 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Informacja z otwarcia ofert SZP.250.1.2026.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert SZP.250.1.2026.pd...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Informacja z otwarcia ofert SZP.250.1.2026 wersja dostępna.docxDOC
Informacja z otwarcia ofert SZP.250.1.2026 we...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
SWZ symulator pracy maszyn wraz z oprogramowaniem SZP.250.1.2026.pdfPDF
SWZ symulator pracy maszyn wraz z oprogramowa...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
SWZ symulator pracy maszyn wraz z oprogramowaniem SZP.250.1.2026 wersja dostępna...DOC
SWZ symulator pracy maszyn wraz z oprogramowa...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Wyjaśnienia SZP.250.1.2026.pdfPDF
Wyjaśnienia SZP.250.1.2026.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Wyjaśnienia SZP.250.1.2026 wersja dostępna.docxDOC
Wyjaśnienia SZP.250.1.2026 wersja dostępna.do...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 2 do SWZ - wzór formularza ofertowego.docxDOC
Załącznik nr 2 do SWZ - wzór formularza ofert...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 3 do SWZ - wzór oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu.docxDOC
Załącznik nr 3 do SWZ - wzór oświadczenia o n...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 4 do SWZ – wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału.docxDOC
Załącznik nr 4 do SWZ – wzór oświadczenia o s...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 5 do SWZ – wzór wkazu dostaw.docxDOC
Załącznik nr 5 do SWZ – wzór wkazu dostaw.doc...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 6 do SWZ – wzór oświadczenia dot. gr. kapitałowej.docxDOC
Załącznik nr 6 do SWZ – wzór oświadczenia dot...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 8 do SWZ - Informacja o adresie strony postępowania i numerze ID po...DOC
Załącznik nr 8 do SWZ - Informacja o adresie ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline