Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Meath Co Co – MH-HSG-26-03 – Etablering av en flerpartis rammeavtale for Facility Management Services for boligeiendommer med en innledende kontrakt i Farganstown, Navan, Co. Meath

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
13. juli 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
8395228
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
IE062, Ireland
Publisert
24. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

15. juni 2026

Frist for spørsmål

6. juli 2026

Frist for innlevering

13. juli 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
48 måneder
Sted
IE062
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

In summary, the Services comprise: Meath County Council intends to establish a Multi- Party Framework Agreement for the provision of Facilities Management Services for Residential properties on behalf of Meath County Council with an initial contract at Gort na Glaise Farganstown , Navan, Co. Meath with Five (5) economic operators, subject to that number meeting the minimum criteria and rules. Thereafter those economic operators being entitled to be considered for all contracts within the scope o

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
8395228_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Additional Information.zipZIP
Additional Information.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Safety File Notice.pdfPDF
Safety File Notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Tender Documents.zipZIP
Tender Documents.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline