Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Det består av levering og planting av trær og busker for renovering av forskjellige hageområder i kommunen Salou, for de årlige periodene 2026-2027, i henhold til betingelsene, stedene, sesongene og omfanget som kreves i dokumentet med tekniske spesifikasjoner (PPTP), et teknisk dokument av kontraktuell art som supplerer dette dokumentet med spesifikke administrative klausuler (PCAP).

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
18. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
8925/2026
Verdi
€716,490
Sted
ES514, Spain
Publisert
26. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

21. juli 2026

Frist for spørsmål

11. august 2026

Frist for innlevering

18. august 2026

Budsjett
€716,490
Varighet
24 måneder
Sted
ES514
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Consiste en el suministro y plantación de arbolado y arbustos para la renovación de diferentes zonas ajardinadas del municipio de Salou, por las anualidades 2026-2027, según las condiciones, emplazamientos, épocas y con el alcance requeridas en el pliego de prescripciones técnicas particulares (PPTP), documento técnico de carácter contractual que complementa este pliego de cláusulas administrativas particulares ( PCAP )

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

3 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Detalle de la licitacionDOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Pliego administrativo (PCAP): PCAP.pdfPDF
PCAP.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Pliego tecnico (PPT): PPTP.pdfPDF
PPTP.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline