Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Offentlig leveringskontrakt for kontorrekvisita til ONEs ulike tjenester (med en 'katalogdel').

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
9. juli 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
O-26032-ACH-CD-FournituresDeBureau
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE100, Belgium
Publisert
24. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

3. juli 2026

Frist for spørsmål

2. juli 2026

Frist for innlevering

9. juli 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
36 måneder
Sted
BE100
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Marché public de fournitures portant sur des articles de bureau pour les différents services de l’ONE (avec une « partie catalogue »).

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
CSC O-26032-ACH-CD-FournituresDeBureau.docxDOC
CSC O-26032-ACH-CD-FournituresDeBureau.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
CSC O-26032-ACH-CD-FournituresDeBureau.pdfPDF
CSC O-26032-ACH-CD-FournituresDeBureau.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
nouveau formulaire d'offre 2026.xlsxXLS
nouveau formulaire d'offre 2026.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline