Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

AU3851C - Anbudsinvitasjon for levering av profesjonelle fotografitjenester for University of Limerick's uteksamineringsseremonier

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
26. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
AU3851C
Verdi
€165,000
Sted
IE, Ireland
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

24. juli 2026

Frist for spørsmål

19. august 2026

Frist for innlevering

26. august 2026

Budsjett
€165,000
Varighet
36 måneder
Sted
IE
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

University of Limerick (UL) invites tenders for the provision of professional photography services for conferring ceremonies. A high-quality service from experienced / qualified individuals or companies to provide graduation photography services on an "as needed" basis to UL, with a strong customer focused ethos. Providers will need to demonstrate their services can be delivered and managed to the highest standard. UL wish to invite tenders to provide for professional photography services for Gr

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
8718455_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
AU3851C - Revised Tender Documents (V2).zipZIP
AU3851C - Revised Tender Documents (V2).zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
AU3851C - Revised Tender Documents.zipZIP
AU3851C - Revised Tender Documents.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
AU3851C - Tender Documents.zipZIP
AU3851C - Tender Documents.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline