Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Rammeavtale for vindusvasktjenester for de regionale kontorene til Federal Pensjonstjeneste

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
19. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
SFPD/S2000/2026/24
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE234, Belgium
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

3. august 2026

Frist for spørsmål

12. august 2026

Frist for innlevering

19. august 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
4 måneder
Sted
BE234
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Accord-cadre relatif à la prestation de nettoyage des vitres des bureaux régionaux du Service fédéral des Pensions

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

11 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
S2000-2026-24_Bestek-signed V.M.pdfPDF
S2000-2026-24_Bestek-signed V.M.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
S2000-2026-24_Bestek-terechtwijzend bericht nr1.pdfPDF
S2000-2026-24_Bestek-terechtwijzend bericht n...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
S2000-2026-24_Cahier des charges-avis rectificatif n°1.pdfPDF
S2000-2026-24_Cahier des charges-avis rectifi...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
S2000-2026-24_Cahier des charges-signed V.M.pdfPDF
S2000-2026-24_Cahier des charges-signed V.M.p...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
S2000-2026-24_Formulaire critères de séléction.docxDOC
S2000-2026-24_Formulaire critères de séléctio...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
S2000-2026-24_Formulaire d'offre.docxDOC
S2000-2026-24_Formulaire d'offre.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
S2000-2026-24_Formulier selectiecriteria.docxDOC
S2000-2026-24_Formulier selectiecriteria.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
S2000-2026-24 - Meetstaat.xlsxXLS
S2000-2026-24 - Meetstaat-versie 2.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
S2000-2026-24 - Métré.xlsxXLS
S2000-2026-24 - Métré-version 2.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
S2000-2026-24_Offerteformulier.docxDOC
S2000-2026-24_Offerteformulier.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline