Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Område for militærenheten Český Krumlov, Tovární 165 - reparasjon av taktekking på bygning "A"

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
25. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
N006/26/V00024142
Verdi
€2,650,244
Sted
CZ031, Czechia
Publisert
24. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

6. august 2026

Frist for spørsmål

18. august 2026

Frist for innlevering

25. august 2026

Budsjett
€2,650,244
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
CZ031
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

viz zadávací podmínky

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

9 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

107365-P1-Návrh smlouvy o dílo.docDOC
107365-P1-Návrh smlouvy o dílo.doc

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
107365-P2-Technické podklady.pdfPDF
107365-P2-Technické podklady.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
107365-P3-Technické podklady - DODATEK.pdfPDF
107365-P3-Technické podklady - DODATEK.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
107365-P4-Projektová dokumentace.zipZIP
107365-P4-Projektová dokumentace.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
107365-P5-Fotodokumentace.zipZIP
107365-P5-Fotodokumentace.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
107365-P6-ČP_kvalifikace.docxDOC
107365-P6-ČP_kvalifikace.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
107365-P7-ČP_sankční seznam.docxDOC
107365-P7-ČP_sankční seznam.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
107365-P8-Soupis prací, dodávek a služeb.xlsxXLS
107365-P8-Soupis prací, dodávek a služeb.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
107365-výzva k podání nabídek_sig.pdfPDF
107365-výzva k podání nabídek_sig.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline