Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Internasjonalt offentlig anbud nr. 784/2026 – Anskaffelse av reagenser for trombose- og hemostaselaboratorietester (II) med plassering av utstyr på lånebasis for en periode på 12 (måneder)

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
27. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
19225/2026
Verdi
€571,565
Sted
PT, Portugal
Publisert
24. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

28. juli 2026

Frist for spørsmål

20. august 2026

Frist for innlevering

27. august 2026

Budsjett
€571,565
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
PT
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Concurso Público Internacional nº 784/2026 – Aquisição de Reagentes para testes do laboratório de Trombose e Hemostase (II) com colocação de equipamentos em regime de comodato para um período de 12 (d. Aquisição de bens móveis. Reagentes e meios de contraste

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

2 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Peças do procedimentoDOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Anúncio (Diário da República)PDF
419968337.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline