Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Konsekvensutredning for utvidelse av Jotunheimen nasjonalpark for fagtemaene reiseliv, og landbruk og tamrein

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
20. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
2026-111237
Verdi
kr600,000
Sted
Ikke stedbunden, Norway
Publisert
24. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

25. juni 2026

Frist for spørsmål

13. august 2026

Frist for innlevering

20. august 2026

Budsjett
kr600,000
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
Ikke stedbunden
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Statsforvalteren i Innlandet og Statsforvalteren i Vestland skal utrede mulig utvidelse av Jotunheimen nasjonalpark. I den forbindelse skal vi bestille en konsekvensutredning for fagtemaene reiseliv og landbruk/tamrein, som beskriver konsekvensene en utvidelse av Jotunheimen nasjonalpark vil få for disse fagtemaene. Oppdragsgivers maksimale budsjettramme for anskaffelsen er kr 600 000 ekskl. mva. Tilbud som overstiger denne budsjettrammen vil bli avvist. Konsekvensutredningen skal være ferdigst

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

12 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

External Tender DocumentsDOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Utkast, konkurransegrunnlag, ekstern KU Jotunheimen.docxDOC
Utkast, konkurransegrunnlag, ekstern KU Jotun... -- 312.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Vedlegg A - Tilbudsbrev - FOA del I - SF.docxDOC
Vedlegg A - Tilbudsbrev - FOA del I - SF.docx -- 54.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Vedlegg B - Forpliktelseserklæring - FOA del I - SF.docxDOC
Vedlegg B - Forpliktelseserklæring - FOA del ... -- 46.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Vedlegg C - Forbehold og avvik - FOA del I - SF.docxDOC
Vedlegg C - Forbehold og avvik - FOA del I - ... -- 53.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Vedlegg D1 Leverandørens bekreftelse på oppfyllelse av absolutte minimumskrav.do...DOC
Vedlegg D1 Leverandørens bekreftelse på oppfy... -- 28.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Vedlegg D2 - Egenerklæring på kompetanse og erfaring hos tilbudt nøkkelpersonell...DOC
Vedlegg D2 - Egenerklæring på kompetanse og e... -- 25.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Vedlegg D Beskrivelse av leveransen.docxDOC
Vedlegg D Beskrivelse av leveransen.docx -- 36.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Vedlegg E Prisskjema.xlsxXLS
Vedlegg E Prisskjema.xlsx -- 21.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Vedlegg F - SSA-O Bilag.docxDOC
Vedlegg F - SSA-O Bilag.docx -- 108.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Vedlegg F - SSA-O Generell avtaletekst.docxDOC
Vedlegg F - SSA-O Generell avtaletekst.docx -- 135.0 KB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Vedlegg G Kart.docxDOC
Vedlegg G Kart.docx -- 11.5 MB

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline