Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Vedlikehold og forbedring av elektriske, elektromekaniske installasjoner i vannforsyningsnettet - vanningssystemer

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
20. juli 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
26PROC019265125
Verdi
€391,775
Sted
EL305, Greece
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

18. juni 2026

Frist for spørsmål

13. juli 2026

Frist for innlevering

20. juli 2026

Budsjett
€391,775
Varighet
36 måneder
Sted
EL305
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Επισκευή και συντήρηση ηλεκτρικών εγκαταστάσεων ΧΤ Δημοτικών κτιρίων, σχολικών μονάδων, αθλητικών εγκαταστάσεων | Επισκευή και συντήρηση υποσταθμών ΜΤ στο Παπασιδέρειο στάδιο και στο σχολικό συγκρότημα του 1ου ΕΠΑΛ Κορωπίου | Συντήρηση και καθαρισμός αντλιοστασίων πόσιμου νερού του δικτύου ύδρευσης για 5 εξάμηνα | Επισκευή και ενίσχυση του αντλιοστασίου πόσιμου νερού του δικτύου Ύδρευσης στη θέση Βουρβάτσι | Επισκευή και συντήρηση των ανακλινόμενων πυλώνων φωτισμού των αθλητικών εγκαταστάσεων το

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

2 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Διακήρυξη 26PROC019265125 (PDF)PDF
26PROC019265125.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline