Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Opprettelse av en trikkestasjon og ombygging av det offentlige rommet på plassene Arthur Van Gehuchten, Ernest Masoin og Guillaume de Greef i Jette og Brussel by.

Åpen
Frist
6 dager igjen
8. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
DITP-DIOV BM CSC-BB i3328
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE100, Belgium
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

28. august 2026

Frist for spørsmål

1. september 2026

Frist for innlevering

8. september 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
3 måneder
Sted
BE100
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Le présent marché de travaux, dont les limites sont définies aux plans d’adjudication joints, a pour objet la création d’un terminus de tram et aménagement de l’espace public de la place Arthur Van Gehuchten, Ernest Masoin et Guillaume de Greef à Jette et Ville de Bruxelles. L'entrepreneur veillera à minimiser l'impact pour les commerçants locaux, les riverains et son environnement immédiat notamment en assurant les livraisons et en prévoyant un nettoyage régulier du chantier.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

43 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 10_CLAUSES ENVIRONNEMENTALES_FR.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 10_CLAUSES ENVIRO...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 10_CLAUSES ENVIRONNEMENTALES_NL.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 10_CLAUSES ENVIRO...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 1_PU.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 1_PU.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 6.1_MODELE D'OFFRE_FR.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 6.1_MODELE D'OFFR...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 6.1_MODELE D'OFFRE_NL.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 6.1_MODELE D'OFFR...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 7.2_VGP.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 7.2_VGP.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 7_PSS.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 7_PSS.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 8.1_CLAUSES TECHNIQUES_FR.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 8.1_CLAUSES TECHN...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 8.2_CLAUSES TECHNIQUES_NL.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 8.2_CLAUSES TECHN...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 9.1_CLAUSES SOCIALES_FR.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 9.1_CLAUSES SOCIA...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 9.2_CLAUSES SOCIALES_NL.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 9.2_CLAUSES SOCIA...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_MODELE D'OFFRE_FR.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_MODELE D'OFFRE_FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_MODELE D'OFFRE_NL.pdfPDF
ARS25_0082_I3328_APP_MODELE D'OFFRE_NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
DIOV BM Rectificatiebericht 01 i3328 NL.pdfPDF
DIOV BM Rectificatiebericht 01 i3328 NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
DIOV BM Rectificatiebericht 02 i3328 NL.pdfPDF
DIOV BM Rectificatiebericht 02 i3328 NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
DITP BM Avis Rectificatif 01 i3328 FR.pdfPDF
DITP BM Avis Rectificatif 01 i3328 FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
DITP BM Avis Rectificatif 02 i3328 FR.pdfPDF
DITP BM Avis Rectificatif 02 i3328 FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ARS25_0082_I3328_APP_ANNEXE 2_CLAUSES_ADMINISTRATIVES_FR_NLPDF
I3328_APP_ANNEXE 2_CL ADM_clot.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
i3328 - VAN GEHUCHTEN - DESCRIPTIF - BESCHRIJVING_FR_NL.pdfPDF
i3328 - VAN GEHUCHTEN - DESCRIPTIF - BESCHRIJ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
i3328 - VAN GEHUCHTEN - DESCRIPTIF_FR.pdfPDF
i3328 - VAN GEHUCHTEN - DESCRIPTIF - BESCHRIJ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
i3328 - VAN GEHUCHTEN - RECAPITULATIF_FR.pdfPDF
i3328 - VAN GEHUCHTEN - RECAPITULATIF_FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
I3328 - VAN GEHUCHTEN - RECAPITULATIF_FR.xlsxXLS
I3328 - VAN GEHUCHTEN - RECAPITULATIF_FR.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
I3328 - VAN GEHUCHTEN - RECAPITULATIF_FR.xlsxXLS
I3328 - VAN GEHUCHTEN - RECAPITULATIF_FR.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
i3328 - VAN GEHUCHTEN - SAMENVATTING_NL.pdfPDF
i3328 - VAN GEHUCHTEN - SAMENVATTING_NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
I3328 - VAN GEHUCHTEN - SAMENVATTING_NL.xlsxXLS
I3328 - VAN GEHUCHTEN - SAMENVATTING_NL.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
I3328 - VAN GEHUCHTEN - SAMENVATTING_NL.xlsxXLS
I3328 - VAN GEHUCHTEN - SAMENVATTING_NL.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P01_Situation existante A0 1-500.pdfPDF
TVG_ADJ_P01_Situation existante A0 1-500.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P02_Plan Aménagement A0 1-500 sans géomètre.pdfPDF
TVG_ADJ_P02_Plan Aménagement A0 1-500 sans gé...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P03_Plan Aménagement A0 1-500 avec géomètre.pdfPDF
TVG_ADJ_P03_Plan Aménagement A0 1-500 avec gé...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P04_Zoom A Aménagement A0 1-250.pdfPDF
TVG_ADJ_P04_Zoom A Aménagement A0 1-250.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P05_Zoom B Aménagement A0 1-250.pdfPDF
TVG_ADJ_P05_Zoom B Aménagement A0 1-250.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P06_Zoom C Aménagement A0 1-250.pdfPDF
TVG_ADJ_P06_Zoom C Aménagement A0 1-250.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P07_Profils 1 A0 1-100.pdfPDF
TVG_ADJ_P07_Profils 1 A0 1-100.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P08_Profils 2 A0 1-100.pdfPDF
TVG_ADJ_P08_Profils 2 A0 1-100.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P09_Profils 3 A0 1-100.pdfPDF
TVG_ADJ_P09_Profils 3 A0 1-100.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P10_Profils 4 A0 1-100.pdfPDF
TVG_ADJ_P10_Profils 4 A0 1-100.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P11_Details A revetements sol A0 1-10.pdfPDF
TVG_ADJ_P11_Details A revetements sol A0 1-10...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P12_Details B bordures A0 1-20.pdfPDF
TVG_ADJ_P12_Details B bordures A0 1-20.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P13_Details C bordures A0 1-20.pdfPDF
TVG_ADJ_P13_Details C bordures A0 1-20.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P14_Details D mobiliers A0 1-20 1-50.pdfPDF
TVG_ADJ_P14_Details D mobiliers A0 1-20 1-50....

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P15_Details E plantations A0 1-20.pdfPDF
TVG_ADJ_P15_Details E plantations A0 1-20.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TVG_ADJ_P16_Plan localisation revêtements modulaires A0 1-500.pdfPDF
TVG_ADJ_P16_Plan localisation revêtements mod...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline