Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Anbudsinvitasjoner for Oppussing av Rom som SET Ressursrom på St. Michael's College Listowel Rullenummer 61370E

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
19. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
SET-61370E-070726
Verdi
€130,000
Sted
IE053, Ireland
Publisert
24. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

7. juli 2026

Frist for spørsmål

12. august 2026

Frist for innlevering

19. august 2026

Budsjett
€130,000
Varighet
15 måneder
Sted
IE053
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

The Refurbishment of Existing Rooms as SET Resource Rooms and all associated services and site works at St. Michael's College Listowel Roll No 61370E

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

7 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

426001-2 Pricing Document.pdfPDF
426001-2 Pricing Document.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Contract Notice PDFPDF
8586729_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
DoEY_Contractor_Suitability_Declaration_for_Small_Works.pdfPDF
DoEY_Contractor_Suitability_Declaration_for_S...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Instruction to Tenderers.pdfPDF
Instruction to Tenderers.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Tender and Schedule.pdfPDF
Tender and Schedule.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Volume A.zipZIP
Volume A.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Volume D.zipZIP
Volume D.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline