Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Veidirektoratet Luxembourg - Leieavtale for veisoprensning og rengjøring - Florenville distrikt

Åpen
Frist
7 dager igjen
9. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
SOF-MI-O8.08.02-25-7425
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BEZZZ, Belgium
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

20. august 2026

Frist for spørsmål

2. september 2026

Frist for innlevering

9. september 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
6 måneder
Sted
BEZZZ
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Chacun des marchés conclus sur la base de l’accord-cadre est un marché de services qui a pour objet le brossage et le curage des voiries du réseau du district routier de Florenville Les services s’effectuent sur des routes appartenant au réseau I qui sont décrites en annexe 2 du présent cahier spécial des charges ainsi que sur des routes du réseau II et III. Les services sont de l’entretien préventif, conditionnel et curatif (voir glossaire).

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

13 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 00 - Comment soumettre une offre ou demande de participation pour les ...PDF
25-7425 - 00 - Comment soumettre une offre ou...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 01 - CSC signé + Annexes 1 et 2.pdfPDF
25-7425 - 01 - CSC signé + Annexes 1 et 2.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 02 - ANNEXE 3-carte district D13.pdfPDF
25-7425 - 02 - ANNEXE 3-carte district D13.pd...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 03 - ANNEXE 4-PSS.pdfPDF
25-7425 - 03 - ANNEXE 4-PSS.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 04a - ANNEXE 5-Formules Révision SOFICO.pdfPDF
25-7425 - 04a - ANNEXE 5-Formules Révision SO...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 04b - ANNEXE 5-Formules Révision SPW.pdfPDF
25-7425 - 04b - ANNEXE 5-Formules Révision SP...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 05 - ANNEXE 6-postes soumis à cautionnement complémentaire SPW.pdfPDF
25-7425 - 05 - ANNEXE 6-postes soumis à cauti...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 06a - ANNEXE 7-Inventaire récapitulatif SOFICO.XLSXLS
25-7425 - 06a - ANNEXE 7-Inventaire récapitul...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 06b - ANNEXE 7-Inventaire récapitulatif SPW.XLSXLS
25-7425 - 06b - ANNEXE 7-Inventaire récapitul...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 07 - ANNEXE 8 - DUME à compléter.zipZIP
25-7425 - 07 - ANNEXE 8 - DUME à compléter.zi...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdfPDF
25-7425 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
25-7425 - 09 - Justification - Avis rectificatif n°1.pdfPDF
25-7425 - 09 - Justification - Avis rectifica...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline