Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Forberedelse og levering av to-retters lunsjer med drikke og dessert for elever ved barneskole nr. 2 i Nowogród Bobrzański i skoleårene 2026/2027 og 2027/2028

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
26. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Varer
Referanse
2026/BZP 00396937/01
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Lubuskie, Polen
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

18. august 2026

Frist for spørsmål

19. august 2026

Frist for innlevering

26. august 2026

VinnersjansePRO
🔒
Oppgrader til Professional
Se din estimerte vinnersjanse basert på historiske data.
Oppgrader til Professional →
SektorinnsiktPRO
🔒
Lås opp sektorinnsikt
Se gjennomsnittlige vinnerpriser, konkurransenivåer og markedstrender.
Oppgrader til Professional →
Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
20 måneder
Sted
Lubuskie
Type
Varer
Markedsbenchmark
Gj.snittlig vinnerpris
€779,692
Gj.snittlig antall tilbud
0.3
Konkurranse
Lav
SMB-vinnere
83%
2,709 analyserte anbud

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Przygotowywanie i dostarczanie obiadów dwudaniowych wraz z napojem i deserem dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim w roku szkolnym 2026/2027 i 2027/2028

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

9 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Notice PDFPDF
08defd6e-aa88-e505-b346-0300019a7151.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
1 załącznik do SWZ - formularz ofertowy.docxDOC
1 załącznik do SWZ - formularz ofertowy.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
1 Załącznik do umowy - Opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
1 Załącznik do umowy - Opis przedmiotu zamówi...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2 załącznik do SWZ - Oświadczenie o niewykluczeniu i spełnianiu warunków.docxDOC
2 załącznik do SWZ - Oświadczenie o niewykluc...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2 załącznik do umowy - Wykaz zaprowiantowania.pdfPDF
2 załącznik do umowy - Wykaz zaprowiantowania...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
3 załącznik do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docxDOC
3 załącznik do SWZ - Zobowiązanie podmiotu ud...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
5 załącznik do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdfPDF
5 załącznik do SWZ - Projektowane postanowien...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
SWZ Sp2.pdfPDF
SWZ Sp2.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline