Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Rengjøring av innendørsarealer ved Universitetet i Patras, i en periode på 2 år, med opsjon på ett (1) ekstra år

Åpen
Frist
14 dager igjen
14. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
26PROC019547700
Verdi
€3,450,941
Sted
EL632, Greece
Publisert
24. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

30. juli 2026

Frist for spørsmål

7. september 2026

Frist for innlevering

14. september 2026

Budsjett
€3,450,941
Varighet
24 måneder
Sted
EL632
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Καθαριότητα εσωτερικών χώρων Πανεπιστημίου Πατρών στις εγκαταστάσεις στο Αγρίνιο διάρκειας δύο (2) ετών με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος. | Καθαριότητα εσωτερικών χώρων Πανεπιστημίου Πατρών στις εγκαταστάσεις στο Μεσολόγγι διάρκειας δύο (2) ετών με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος. | Καθαριότητα εσωτερικών χώρων Πανεπιστημίου Πατρών στις εγκαταστάσεις στην Πάτρα (Πανεπιστημιούπολη Ρίο και Κουκούλι) διάρκειας δύο (2) ετών με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτ

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

2 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Προκήρυξη 26PROC019547700 (PDF)PDF
26PROC019547700.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline