Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

DLR Co Co – Kontraktsanbud for levering av inspeksjoner av leide eiendommer for å sikre samsvar med Housing Standards Regulations 2019 for Dún Laoghaire-Rathdown County Council.

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
14. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
DLR/2026/117
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
IE061, Ireland
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

13. juli 2026

Frist for spørsmål

7. august 2026

Frist for innlevering

14. august 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
48 måneder
Sted
IE061
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Contract Tenders for the provision of Inspections of rented properties to ensure compliance with the Housing Standards Regulations 2019 for Dún Laoghaire-Rathdown County Council. Two year contract to carry out 4000 1st inspections and 2000 second inspections per annum, with the possibility to extend for a period or periods of up to 12 months with a maximum of two such extension or extensions.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
8602864_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Clarification on Request for Tenders Resource ID 8602864.pdfPDF
Clarification on Request for Tenders Resource...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
DLR RFT v6.7final 2026_.pdfPDF
DLR RFT v6.7final 2026_.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
DLR TRD v6.7final.docxDOC
DLR TRD v6.7final.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline