Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Organisering av fire utgaver av festligheter i anledning nasjonaldagen 21. juli, inkludert organisering av et offentlig show, gjennomføring av en direktesendt TV-sending, styring av sikkerheten ved dette arrangementet, styring av barer og serveringsområder og promotering av arrangementet, på vegne av FPS Kanselliet til Statsministeren

Åpen
Frist
42 dager igjen
15. oktober 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
2026/002
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE100, Belgium
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

26. august 2026

Frist for spørsmål

8. oktober 2026

Frist for innlevering

15. oktober 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
BE100
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Le présent marché porte sur l'organisation de quatre éditions (2027, 2028, 2029 et 2030) des festivités données à l’occasion de la fête nationale les 21 juillet, (code CPV 7995200-2, services d'organisation d'événements relevant de l'annexe III de la loi du 17 juin 2016 relative aux marchés publics - services sociaux et autres services spécifiques). Le pouvoir adjudicateur choisit la procédure négociée directe avec publication préalable. Il s’agit d’un marché à prix global (A.R. 18 avril 2017, a

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

6 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026-002_bestek_21 juli_2027_def.pdfPDF
2026-002_bestek_21 juli_2027_def.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026-002_csc_21juillet 2027_def.pdfPDF
2026-002_csc_21juillet 2027_def.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-f495e3dd-3e63-469c-ba85-340db3bb...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ESPD_request_NL.pdfPDF
espd-request-f495e3dd-3e63-469c-ba85-340db3bb...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
session info infosessie 25082026.pdfPDF
session info infosessie 25082026.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline