Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

BRAINE-L'ALLEUD- OISILLONS – Innvendige renoveringsarbeider av Koramic-bygningen inkludert spesialteknikker

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
24. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
AF25243667-11 & AF25243667-12
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE310, Belgium
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

17. august 2026

Frist for spørsmål

17. august 2026

Frist for innlevering

24. august 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
7 måneder
Sted
BE310
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Le marché a pour objet la rénovation intérieure du bâtiment « Koramic » de l’école Les Oisillons à Braine-l’Alleud. Il comprend les travaux préparatoires, les démontages, les adaptations intérieures, les parachèvements et le renouvellement de diverses installations techniques. Le marché est divisé en deux lots : – Lot 1 – Travaux de rénovation intérieure et de parachèvement : cloisons, faux plafonds, enduits, revêtements de sols, menuiseries intérieures, garde-corps, travaux de peinture et tra

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

9 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026-07-15_Lot1_Oisillons_MEP SITUATION PROJETEE.pdfPDF
2026-07-15_Lot1_Oisillons_MEP SITUATION PROJE...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026-07-15_LOT2_Oisillons_implantation radiateurs REZ + 1er Et.pdfPDF
2026-07-15_LOT2_Oisillons_implantation radiat...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
26-07-15_AF23235169-11&12_Clauses admin.pdfPDF
26-07-15_AF23235169-11&12_Clauses admin.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
26-07-15_AF23235169-11&12_Oisillons_CSC Technique_LOT1&2.pdfPDF
26-07-15_AF23235169-11&12_Oisillons_CSC Techn...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
26-07-15_Métré Lot1 & Lot2_Oisillons.pdfPDF
26-07-15_Métré Lot1 & Lot2_Oisillons.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
26-07-15_Métré Lot1 & Lot2_Oisillons.xlsxXLS
26-07-15_Métré Lot1 & Lot2_Oisillons.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Annexe Formulaire de soumission.docxDOC
Annexe Formulaire de soumission.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
schema_principe_chaufferie.pdfPDF
schema_principe_chaufferie.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline