Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Anmodning om tilbud på produksjon og installasjon av veivisnings- og tolkningsskilt i Connemara nasjonalpark og andre NPWS-lokasjoner under en rammeavtale med én leverandør

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
7. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
8576552
Verdi
€800,000
Sted
IE042, Ireland
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

7. juli 2026

Frist for spørsmål

31. juli 2026

Frist for innlevering

7. august 2026

Budsjett
€800,000
Varighet
48 måneder
Sted
IE042
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

The NPWS seek to engage a suitably qualified and experienced sign manufacturer/fabricator and installation team to establish a Single Supplier Framework Agreement to deliver the proposed wayfinding and interpretation signage for Connemara National Park, Knockma Wood and potentially other NPWS sites.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

11 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

1. RFT Manufacture and Installation of Wayfinding and Interpretative Signage in ...PDF
1. RFT Manufacture and Installation of Wayfin...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2.Tender Response Document - Manufacture and Installation of Wayfinding and Inte...DOC
2.Tender Response Document - Manufacture and ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
3. ESPD Manufacture and Installation of Wayfinding and Interpretative Signage in...DOC
3. ESPD Manufacture and Installation of Wayfi...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
4. Proposed Framework Agreement Manufacture and Installation of Wayfinding and I...DOC
4. Proposed Framework Agreement Manufacture a...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
5. Connemara National Park Wayfinding N60 pricing v4 (Blank for Tender).xlsxXLS
5. Connemara National Park Wayfinding N60 pri...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
6. General Signage Specification.zipZIP
6. General Signage Specification.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
7. Sensory Sign Specification Sheets.zipZIP
7. Sensory Sign Specification Sheets.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Contract Notice PDFPDF
8576552_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
8. NP Connemara Sign Artwork layout (Mirador) V9.pdfPDF
8. NP Connemara Sign Artwork layout (Mirador)...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Costs per Signage Unit.docxDOC
Costs per Signage Unit.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
NP Connemara Sign Artwork layout (Mirador) V12.pdfPDF
NP Connemara Sign Artwork layout (Mirador) V1...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline