Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Tjenester for utarbeidelse av forprosjekter og driftsplaner samt annen teknisk dokumentasjon knyttet til kollektivtransporttjenesten i Urola Kosta, Debabarrena og Urola Erdia, samt assistanse under offentlig informasjonsbehandling og behandling av innsigelser

Åpen
Frist
8 dager igjen
10. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
2026073CO100
Verdi
€90,000
Sted
ES212, Spain
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

30. juli 2026

Frist for spørsmål

3. september 2026

Frist for innlevering

10. september 2026

Budsjett
€90,000
Varighet
9 måneder
Sted
ES212
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

servicios para la elaboración de los anteproyectos y proyectos de explotación y demás documentación técnica relativa al servicio de transporte público de Urola Kosta, Debabarrena y Urola Erdia, así como la asistencia durante el trámite de información pública y resolución de alegaciones

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

3 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Detalle de la licitacionDOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Pliego tecnico (PPT): 03. (cas) PPT_AT_UK_20260729.docxDOC
03. (cas) PPT_AT_UK_20260729.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Pliego administrativo (PCAP): AKAP_eu.docxDOC
AKAP_eu.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline