Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Levering av sikkerhetsarmbånd med teleomsorg og overvåkingstjenester for prosjektdeltakere innenfor prosjektet med tittelen: „Moderne Senior Senter (...)” med en opsjon

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
8. juni 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Tjenester
Referanse
2026/BZP 00265732/01
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Pomorskie, Polen
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

28. mai 2026

Frist for spørsmål

1. juni 2026

Frist for innlevering

8. juni 2026

VinnersjansePRO
🔒
Oppgrader til Professional
Se din estimerte vinnersjanse basert på historiske data.
Oppgrader til Professional →
SektorinnsiktPRO
🔒
Lås opp sektorinnsikt
Se gjennomsnittlige vinnerpriser, konkurransenivåer og markedstrender.
Oppgrader til Professional →
Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
12 måneder
Sted
Pomorskie
Type
Tjenester
Markedsbenchmark
Gj.snittlig vinnerpris
€427,177
Gj.snittlig antall tilbud
1.9
Konkurranse
Lav
SMB-vinnere
56%
4,229 analyserte anbud

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Levering av sikkerhetsarmbånd med teleomsorg og overvåkingstjenester for prosjektdeltakere innenfor prosjektet med tittelen: „Moderne Senior Senter (...)” med en opsjon

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

8 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Notice PDFPDF
08debc9e-7b62-552f-5fad-9500010b130a.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Formularz oferty.docxDOC
Formularz oferty.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Specyfikacja warunków zamówienia.pdfPDF
Specyfikacja warunków zamówienia.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załączniki do SWZ w wersji edytowlanej.docxDOC
Załączniki do SWZ w wersji edytowlanej.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 6 do SWZ_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 6 do SWZ_PPU.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ.pdfPDF
Załącznik nr 7 do SWZ_OPZ.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08dec2d5-98af-bd21-5fad-9500015...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline