Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Anbudskonkurranse for levering av varme måltider under Skolematordningen til St John's Convent 06936R

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
14. juli 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
HM;06936R;0626
Verdi
€393,120
Sted
IE051, Ireland
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

30. juni 2026

Frist for spørsmål

7. juli 2026

Frist for innlevering

14. juli 2026

Budsjett
€393,120
Varighet
36 måneder
Sted
IE051
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

The Board of Management of St John's Convent 06936R is seeking proposals for the provision of Hot Meals under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the level of DSP funding approved for each academic year. The School intends to facilitate the availability of this service each day of the school year for 225 students. The school calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

3 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
8541658_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
CFT - Hot Meals - St John's Convent 06936R.docxDOC
CFT - Hot Meals - St John's Convent 06936R.do...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TRD - Hot Meals - St John's Convent 06936R.docxDOC
TRD - Hot Meals - St John's Convent 06936R.do...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline