Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Konstruksjon av en spuntvegg – sikring av bredden av et vassdrag – II. kunngjøring

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
14. juli 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
N006/26/V00019517
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
CZ042, Czechia
Publisert
25. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

24. juni 2026

Frist for spørsmål

7. juli 2026

Frist for innlevering

14. juli 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
CZ042
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Jedná se o podlimitní veřejnou zakázku na stavební práce zadávanou ve zjednodušeném podlimitním řízení podle § 53 ZZVZ, v režimu Design & Build. Předmětem veřejné zakázky je zhotovení štětovnicové stěny – zajištění břehu vodního toku v Terezíně. Součástí plnění je i provedení všech činností nezbytných k řádnému a funkčnímu dokončení díla, i když nejsou výslovně uvedeny. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je obsažena v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dok

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

10 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

P1 Závazný vzor smlouvy Štětovnice.docxDOC
P1 Závazný vzor smlouvy Štětovnice.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
P2 Technické podmínky (požadavky objednatele) image000.pngIMG
P2 Technické podmínky (požadavky objednatele)...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
P2 Technické podmínky (požadavky objednatele) image001.pngIMG
P2 Technické podmínky (požadavky objednatele)...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
P2 Technické podmínky (požadavky objednatele).pdfPDF
P2 Technické podmínky (požadavky objednatele)...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
P3 Agregované položky.xlsxXLS
P3 Agregované položky.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
P4 Čestné prohlášení ke kvalifikaci_final.docxDOC
P4 Čestné prohlášení ke kvalifikaci_final.doc...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
P5 - Čestné prohlášení k vyloučení střetu zájmů.docxDOC
P5 - Čestné prohlášení k vyloučení střetu záj...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
P6 - Čestné prohlášení ve vztahu k mezinárodním sankcím.docxDOC
P6 - Čestné prohlášení ve vztahu k mezinárodn...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
P7 - Sazebník smluvních pokut za porušení BOZP.docxDOC
P7 - Sazebník smluvních pokut za porušení BOZ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Šifrovací N006-26-V00019517 Zhotovení štětovnicové stěny – zajištění b.cerDOC
Šifrovací N006-26-V00019517 Zhotovení štětovn...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline