Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Levering av personlig verneutstyr 2026/2027 for kommunalt ansatte i tjeneste for det høyst respekterte byrådet i Andújar.

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
8. juli 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
32/2026
Verdi
€9,917
Sted
ES616, Spain
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

24. juni 2026

Frist for spørsmål

1. juli 2026

Frist for innlevering

8. juli 2026

Budsjett
€9,917
Varighet
12 måneder
Sted
ES616
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Suministro de equipos de protección individual 2026/2027 del personal municipal al servicio del Excmo. Ayuntamiento de Andújar

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

15 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Pliego tecnico (PPT): 010 PPT SUMINISTRO EPIS v2.pdfPDF
010 PPT SUMINISTRO EPIS v2.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 011 INFORME RESPONSABLE CONTRATO.pdfPDF
011 INFORME RESPONSABLE CONTRATO.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 012 INFORME ESTABILIDAD PRESUPUESTARIA.pdfPDF
012 INFORME ESTABILIDAD PRESUPUESTARIA.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 01 Informe necesidad.pdfPDF
01 Informe necesidad.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 02 Anexo I.pdfPDF
02 Anexo I.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 05 RC 2026.pdfPDF
05 RC 2026.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 06 RC 2027.pdfPDF
06 RC 2027.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 09 MEMORIA JUSTIFICATIVA v2.pdfPDF
09 MEMORIA JUSTIFICATIVA v2.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 1 Providencia Inicio 32 26.pdfPDF
1 Providencia Inicio 32 26.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Pliego administrativo (PCAP): 2 PCAP PASTR 32 26.pdfPDF
2 PCAP PASTR 32 26.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 3 Propuesta aprobando expediente 32 26.pdfPDF
3 Propuesta aprobando expediente 32 26.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 4 Informe fiscalizacion fase A 32 26.pdfPDF
4 Informe fiscalizacion fase A 32 26.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 5 Resolucion aprobacion expediente y gasto 34 26.pdfPDF
5 Resolucion aprobacion expediente y gasto 34...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Documento adicional: 6 Edicto licitacion publicacion 32 26.pdfPDF
6 Edicto licitacion publicacion 32 26.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Detalle de la licitacionDOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline