Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Leie av to produksjonskopimaskiner, i ny stand, med altomfattende vedlikeholdsavtale, for en periode på 5 år, til Liège bys trykkerisenter

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
14. juli 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
2025-053-CIN
Verdi
€221,074
Sted
BE332, Belgium
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

10. juni 2026

Frist for spørsmål

7. juli 2026

Frist for innlevering

14. juli 2026

Budsjett
€221,074
Varighet
8 måneder
Sted
BE332
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Formålet med denne leveransekontrakten er leie av to produksjonskopimaskiner, i ny stand, med en altomfattende vedlikeholdsavtale for en periode på 5 år, til Liège bys trykkerisenter.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

6 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Cahier des chargesPDF
CSC_2025-053-CIN_V2_signé.PDF

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Formulaire d'offre et inventaireDOC
CSC_2025-053_Formulaire d'offre et inventaire...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
formulairePMEDOC
CSC_2025-053_formulairePME.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
modèle de déclaration bancaireDOC
CSC_2025-053_modèle de déclaration bancaire.d...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
DUMEPDF
DUME_Version pdf pour info.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline