Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Anbudsinvitasjon for levering av busstransporttjenester for Youthreach Buncrana og Glengad

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
16. juli 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
8464991
Verdi
€200,000
Sted
IE041, Ireland
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

19. juni 2026

Frist for spørsmål

9. juli 2026

Frist for innlevering

16. juli 2026

Budsjett
€200,000
Varighet
48 måneder
Sted
IE041
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Call For Tender for the provision of Bus Transportation Services for Youthreach Buncrana and Glengad

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
8464991_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Appendix 2 Pricing Schedule Lisfannon and Glengad Youthreach .xlsxXLS
Appendix 2 Pricing Schedule Lisfannon and Gle...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
CFT The provision of Bus Transportation Services for Youthreach Buncrana and Gle...PDF
CFT The provision of Bus Transportation Servi...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Tender Response Document Tender Response Document - The provision of Bus Transpo...DOC
Tender Response Document Tender Response Docu...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline