Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Beheer van regenwater uit het gebied van de Kwiatkowskiego, Targowa en een deel van de 8 Maartstraat in Nisko

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
27 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Bouw
Referentie
2026/BZP 00336010/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Podkarpackie, Polen
Gepubliceerd
25 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

10 juli 2026

Deadline voor vragen

20 juli 2026

Deadline voor inschrijving

27 juli 2026

WinstkansPRO
🔒
Upgrade naar Professional
Bekijk je geschatte winstkans op basis van historische gegevens.
Upgrade naar Professional →
Buyer IntelligencePRO
🔒
Ontgrendel Buyer Intelligence
Bekijk uitgavenpatronen, voorkeursprocedures en meer.
Upgrade naar Professional →
SectorinzichtenPRO
🔒
Ontgrendel Sectorinzichten
Bekijk gemiddelde winnende prijzen, concurrentieniveaus en markttrends.
Upgrade naar Professional →
Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Podkarpackie
Type
Bouw
Marktbenchmark
Gem. Winnende Prijs
€12,641,706
Gem. Inschrijvingen
0.1
Concurrentie
Laag
MKB-winnaars
86%
133,693 geanalyseerde aanbestedingen

Originele aanbestedingsbeschrijving

Zagospodarowanie wód opadowych z rejonu ulic: Kwiatkowskiego, Targowej i części ul. 8 Marca w Nisku

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

11 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Notice PDFPDF
08dede68-0deb-4534-ebd1-6500012ab622.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Ogłoszenie o zamówieniu 17.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu 17.pdf -- 395.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SWZ wody opadowe 17.pdfPDF
SWZ wody opadowe 17.pdf -- 1.0 MB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 2 Oświadczenie o wykluczeniu 17.docxDOC
Załącznik nr 2 Oświadczenie o wykluczeniu 17.... -- 361.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 3 Oswiadczenie warunki 17.docxDOC
Załącznik nr 3 Oswiadczenie warunki 17.docx -- 364.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 4 Zobowiazanie 17.docxDOC
Załącznik nr 4 Zobowiazanie 17.docx -- 362.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 5 grupa kapitałowa 17.docxDOC
Załącznik nr 5 grupa kapitałowa 17.docx -- 365.8 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 6 Oświadczenie wspolnych 17.docxDOC
Załącznik nr 6 Oświadczenie wspolnych 17.docx -- 360.9 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 7 Projekt umowy 17.pdfPDF
Załącznik nr 7 Projekt umowy 17.pdf -- 516.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 8 wykaz osob 17.docxDOC
Załącznik nr 8 wykaz osob 17.docx -- 364.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 9 Dokumentacja 17PDF
Załącznik nr 9 Dokumentacja 17.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline