Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Levering, aflevering, installatie, ingebruikname en validatie van een geïntegreerd, met handschoenenkastje verbonden, dubbel Atomic Layer Deposition (ALD) reactorsysteem met een naastgelegen ellipsometersysteem voor Tyndall, UCC

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
31 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
UCC-2025-29
Waarde
€1,800,000
Locatie
IE053, Ireland
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

25 juni 2026

Deadline voor vragen

24 juli 2026

Deadline voor inschrijving

31 juli 2026

Budget
€1,800,000
Looptijd
12 maanden
Locatie
IE053
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Tyndall National Institute, University College Cork (UCC) invites tenders for the supply, delivery, installation, Commissioning, Calibration and Validation of an integrated Atomic Layer Deposition (ALD), Glove Box, and Ellipsometer System, compromising four main components: (i) ALD Reactor 1: Designed for the deposition of 2D dichalcogenide materials, featuring process conditions and precursor delivery systems optimised for chalcogen-based chemistries. (ii) ALD reactor 2: Configured for the depo
EU-gefinancierd

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • EU funding compliance required

Documenten

2 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8458315_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCC-2025-29 Tender Documents.zipZIP
UCC-2025-29 Tender Documents.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline