Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Oproep tot inschrijving voor levering en aflevering van demonstratieapparatuur voor verpleegkundige vaardigheden aan de Kerry Education and Training Board namens de Kerry College Denny Street Campus

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
20 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
KETB20260029
Waarde
€104,000
Locatie
IE053, Ireland
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

23 juli 2026

Deadline voor vragen

13 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

20 augustus 2026

Budget
€104,000
Looptijd
12 maanden
Locatie
IE053
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Call for Tender for Supply and Delivery of Nursing Skills Demonstration Equipment to Kerry Education and Training Board on behalf of Kerry College Denny Street Campus

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

6 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8704049_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appx 2 Spec Pricing Sched.xlsxXLS
Appx 2 Spec Pricing Sched.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

CFT Nursing Equipment.pdfPDF
CFT Nursing Equipment.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Contracting Authority's Terms and Conditions.DOCXDOC
Contracting Authority's Terms and Conditions....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Tendering Documents Nursing Equipment.zipZIP
Tendering Documents Nursing Equipment.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Tender Response Nursing Demonstration Equipment.docxDOC
Tender Response Nursing Demonstration Equipme...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline