Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Aankoop van 2 terreinwagens voor de behoeften van LS Lány (actie reg. nr. 001V01300V003)

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
14 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
N006/26/V00020216
Waarde
€1,475,008
Locatie
CZ020, Czechia
Gepubliceerd
24 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

26 juni 2026

Deadline voor vragen

7 juli 2026

Deadline voor inschrijving

14 juli 2026

Budget
€1,475,008
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
CZ020
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks nových nebo předváděcích terénních automobilů typu pick-up pro 5 osob, s pohonem všech kol 4x4, tažným zařízením a integrovanou mysliveckou vestavbou – nakládací systém pro ulovenou zvěř a poskytováním pravidelného záručního a předplaceného servisu po dobu 5 let nebo 150 000 km v rozsahu definovaném v Příloze č. 2 Smlouvy. Dodávka bude realizována jako celek vč. dopravy do místa plnění, předprodejního servisu a kompletní specifikované výbavy. Součástí do

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

8 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Příloha č. 1 Výzvy - Krycí list nabídky.docxDOC
Příloha č. 1 Výzvy - Krycí list nabídky.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Příloha č. 2 Výzvy - Čestné prohlášení - základní způsobilost.docxDOC
Příloha č. 2 Výzvy - Čestné prohlášení - zákl...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Příloha č. 3 Výzvy - Čestné prohlášení - střet zájmů.docxDOC
Příloha č. 3 Výzvy - Čestné prohlášení - stře...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Příloha č. 4 Výzvy - Čestné prohlášení - mezinárodní sankce.docxDOC
Příloha č. 4 Výzvy - Čestné prohlášení - mezi...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Příloha č. 5 Výzvy - Závazný návrh kupní smlouvy.docxDOC
Příloha č. 5 Výzvy - Závazný návrh kupní smlo...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Příloha č. 6 Výzvy - Minimální technické parametry.xlsxXLS
Příloha č. 6 Výzvy - Minimální technické para...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Příloha č. 7 Výzvy - Seznam poddodavatelů a jiných osob.docxDOC
Příloha č. 7 Výzvy - Seznam poddodavatelů a j...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Výzva k podání nabídky vč. specifikace zakázky.pdfPDF
Výzva k podání nabídky vč. specifikace zakázk...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline