Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Levering van 100% hernieuwbare elektriciteit in hoog- en laagspanning en aardgas onder hoge en lage druk

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
19 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
PPP193-140/6175/MPu_2026_Energies
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE332, Belgium
Gepubliceerd
24 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

17 juli 2026

Deadline voor vragen

12 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

19 augustus 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
BE332
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Le présent marché est un marché public de fourniture qui a pour objet : Pour le lot 1 : - La fourniture d’électricité de nature 100 % renouvelable, haute tension et basse tension, aux points de fourniture gérés par LIEGE AIRPORT. - L’achat de l’électricité générée par les points d’injections détenus par LIEGE AIRPORT. Pour le lot 2 : - La fourniture de gaz naturel, haute pression et basse pression, aux points de fourniture gérés par LIEGE AIRPORT.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

2 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-92848f52-e53b-4871-894a-384a1c35...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline