Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Deelname aan een marktconsultatie in het station BRUXELLES-MIDI, concept "Premium Food Gift"

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
12 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
CM019BU2025 – 0012146
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE100, Belgium
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

19 mei 2026

Deadline voor vragen

5 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

12 augustus 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
96 maanden
Locatie
BE100
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

SNCB is op zoek naar een concessiehouder voor de exploitatie van een 'Premium Food Gift' retailconcept. Met het oog op diversificatie en aanvulling van het bestaande commerciële aanbod op het station, moet het voorgestelde concept zich onderscheiden van de reeds aanwezige merken. Concepten gebaseerd op de verkoop van wafels of ijs als hoofdproducten zijn niet toegestaan. De aanwezigheid van chocolade is toegestaan als accessoire, mits chocolade niet de...

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

10 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

1. 202505_BXL_MIDI_CM019BU2025 – 0012146_Retail_Gifts_Alimentaires_Public.pdfPDF
1. 202505_BXL_MIDI_CM019BU2025 – 0012146_Reta...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2. Algemene voorwaarden - Maandelijkse variabele - VF - 1.5 - DEF.pdfPDF
2. Algemene voorwaarden - Maandelijkse variab...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2. Conditions générales - Variable Mensuel - VF - 1.5 - DEF.pdfPDF
2. Conditions générales - Variable Mensuel - ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

3. Formulaire d'offre.docxDOC
3. Formulaire d'offre.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

3. Offerteformulier.docxDOC
3. Offerteformulier.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

4. Annexe 2 Durabilité & Responsabilité sociale.pdfPDF
4. Annexe 2 Durabilité & Responsabilité socia...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

4. Bijlage 2 Duurzaamheid & Maatschappelijke verantwoordelijkheid.pdfPDF
4. Bijlage 2 Duurzaamheid & Maatschappelijke ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5. Handleiding Gevels - NL - V2.0.pdfPDF
5. Handleiding Gevels - NL - V2.0.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5. Manual Façades - FR - V2.0.pdfPDF
5. Manual Façades - FR - V2.0.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline