Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Juridische diensten, advies, vertegenwoordiging – bouw van hangar D voor de Luchtvaartdienst van de Politie van de Tsjechische Republiek

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
28 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
N006/26/V00022554
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
CZ010, Czechia
Gepubliceerd
25 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

16 juli 2026

Deadline voor vragen

21 juli 2026

Deadline voor inschrijving

28 juli 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
CZ010
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele pro realizaci veřejné zakázky na poskytování právních služeb, odborných konzultačních a poradenských služeb a expertní technické podpory při přípravě a realizaci zadávacích řízení v rámci projektu „Hangár D pro Leteckou službu PČR“ (veřejná zakázka na správce stavby a veřejná zakázka na stavební práce), která budou vzhledem k předpokládané hodnotě očekávaného plnění zahájeno postupem dle § 25 a § 56 ZZVZ, tj. v nadlimitním režimu.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

4 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Příloha č. 3 - Hodnocení nabídek - 21. 7. 2026.docxDOC
Příloha č. 3 - Hodnocení nabídek - 21. 7. 202...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Přílohy Výzvy pro podání nabídek.zipZIP
Přílohy Výzvy pro podání nabídek.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Vysvětlení zadávací dokumentace č. 1 (8).pdfPDF
Vysvětlení zadávací dokumentace č. 1 (8).pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Výzva k podání nabídek (7).pdfPDF
Výzva k podání nabídek (7).pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline