Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Sukcesywna dostawa drobnego jednorazowego i wielorazowego sprzętu medycznego

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
6 februari 2026
Contractdetails
Categorie
Leveringen
Referentie
2025/BZP 00623103/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Śląskie, Polen
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

29 december 2025

Deadline voor vragen

30 januari 2026

Deadline voor inschrijving

6 februari 2026

WinstkansPRO
🔒
Upgrade naar Professional
Bekijk je geschatte winstkans op basis van historische gegevens.
Upgrade naar Professional →
Buyer IntelligencePRO
🔒
Ontgrendel Buyer Intelligence
Bekijk uitgavenpatronen, voorkeursprocedures en meer.
Upgrade naar Professional →
SectorinzichtenPRO
🔒
Ontgrendel Sectorinzichten
Bekijk gemiddelde winnende prijzen, concurrentieniveaus en markttrends.
Upgrade naar Professional →
Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
12 maanden
Locatie
Śląskie
Type
Leveringen
Marktbenchmark
Gem. Winnende Prijs
€57,338
Gem. Inschrijvingen
1.4
Concurrentie
Laag
MKB-winnaars
78%
293,505 geanalyseerde aanbestedingen

Originele aanbestedingsbeschrijving

Sukcesywna dostawa drobnego jednorazowego i wielorazowego sprzętu medycznego

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

19 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

FORMULARZ OFERTA.docDOC
FORMULARZ OFERTA.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

- KOREKTA - Załącznik Nr 5.docDOC
- KOREKTA - Załącznik Nr 5.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

- KOREKTA - Załącznik Nr 8.docDOC
- KOREKTA - Załącznik Nr 8.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Kwota przeznaczona.pdfPDF
Kwota przeznaczona.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Ogłoszenie o zmianie terminu.pdfPDF
Ogłoszenie o zmianie terminu.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PROTOKӣ z OTWARCIA.pdfPDF
PROTOKӣ z OTWARCIA.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PYTANIA - 1.pdfPDF
PYTANIA - 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PYTANIA - 2.pdfPDF
PYTANIA - 2.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PYTANIA - 3.pdfPDF
PYTANIA - 3.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PYTANIA - 4.pdfPDF
PYTANIA - 4.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PYTANIA - 5.pdfPDF
PYTANIA - 5.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PYTANIA - 6.pdfPDF
PYTANIA - 6.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PYTANIA - 7.pdfPDF
PYTANIA - 7.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SWZ - 2025.pdfPDF
SWZ - 2025.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Unieważnienie Pakietów.pdfPDF
Unieważnienie Pakietów.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załączniki do pobrania.docDOC
Załączniki do pobrania.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik Nr 37 - KOREKTA.docDOC
Załącznik Nr 37 - KOREKTA.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zmiana terminu.pdfPDF
Zmiana terminu.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline