Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Dublin City Council stelt voor om een meerpartijenraamovereenkomst tot stand te brengen voor de levering van kerstbomen in 2 percelen

Open
Deadline
2 dagen resterend
4 september 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
8116626
Waarde
€15,000,000
Locatie
IE061, Ireland
Gepubliceerd
25 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

3 augustus 2026

Deadline voor vragen

28 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

4 september 2026

Budget
€15,000,000
Looptijd
4 maanden
Locatie
IE061
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Provision of Landscape Maintenance Services 2026-2030 for Dublin City Council. Dublin City Council proposes to award a contract for the Landscape Maintenance of Various Sites in eight (8) Lots for 4 years 2026 – 2030.with the option to extend the agreement in periods of one year until 2032] This framework pertains to the supplies or services and associated landscape maintenance to facilitate the implantation of the outlined requirements. Tenderers must refer to Appendix A Landscape services brie

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

18 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

2026 SPFWA T and C's.pdfPDF
2026 SPFWA T and C's.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Contract Notice PDFPDF
8116626_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Contract Notice PDFPDF
8493996_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Additional Information for eTenders Notice Aug 2023.pdfPDF
Additional Information for eTenders Notice Au...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FINAL EXCEL LISTS.zipZIP
FINAL EXCEL LISTS.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

General Terms and Conditions for Supplies 2017.pdfPDF
General Terms and Conditions for Supplies 201...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

General Terms and Conditions for Supplies 2017.pdfPDF
General Terms and Conditions for Supplies 201...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Historical Sites Grage yards.pdfPDF
Historical Sites Grage yards.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Historical Sites Graveyards ii.pdfPDF
Historical Sites Graveyards ii.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Historical Sites Graveyards.pdfPDF
Historical Sites Graveyards.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PDF FINAL PRINTING maps.zipZIP
PDF FINAL PRINTING maps.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

pdf Graveyard locations.pdfPDF
pdf Graveyard locations.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

v3 RFT MPFWA Christmas trees_.pdfPDF
v3 RFT MPFWA Christmas trees_.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

V3TRD MPFWA Christmas Trees_.docxDOC
V3TRD MPFWA Christmas Trees_.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

V3TRD MPFWA Christmas Trees_.pdfPDF
V3TRD MPFWA Christmas Trees_.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

v4 Appendix A.- Landscape Services Brief for all Lots.pdfPDF
v4 Appendix A.- Landscape Services Brief for ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

V5 MPFWA RFT Landscape .pdfPDF
V5 MPFWA RFT Landscape .pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

V5 TRD MFWA Landscape.docxDOC
V5 TRD MFWA Landscape.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline