Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Plaatsing van generatorgroepen en elektrische aansluiting van alle hoogspanningsonderstations van de CHU de Liège Sart Tilman site op de nieuwe hoofdcabine (opdracht gestructureerd in twee percelen)

Open
Deadline
14 dagen resterend
15 september 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
CHUST/26.019
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE332, Belgium
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

11 juni 2026

Deadline voor vragen

8 september 2026

Deadline voor inschrijving

15 september 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
5 maanden
Locatie
BE332
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Plaatsing van generatorgroepen en elektrische aansluiting van alle hoogspanningsonderstations van de CHU de Liège Sart Tilman site op de nieuwe hoofdcabine (opdracht gestructureerd in twee percelen)

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

16 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE A_FORMULAIRE OFFRE.docxDOC
26.019_ANNEXE A_FORMULAIRE OFFRE.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE C_DECLARATION DE NATIONALITE ET DE SOUS-TRAITANCE.docxDOC
26.019_ANNEXE C_DECLARATION DE NATIONALITE ET...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE D_ATTESTATION VISITE CHANTIER.docxDOC
26.019_ANNEXE D_ATTESTATION VISITE CHANTIER.d...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE E_RENSEIGNEMENTS EXIGES PAR LE CAHIER SPECIAL DES CHARGES.docxDOC
26.019_ANNEXE E_RENSEIGNEMENTS EXIGES PAR LE ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE F_RENSEIGNEMENTS CONCERNANT L AGREATION ET LA NATIONALITE.docxDOC
26.019_ANNEXE F_RENSEIGNEMENTS CONCERNANT L A...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE G_CHIFFRE AFFAIRES.docxDOC
26.019_ANNEXE G_CHIFFRE AFFAIRES.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE H_CERTIFICAT DE BONNE EXECUTION.docxDOC
26.019_ANNEXE H_CERTIFICAT DE BONNE EXECUTION...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE I_CHARTE DE CONFIDENTIALITE.docxDOC
26.019_ANNEXE I_CHARTE DE CONFIDENTIALITE.doc...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE J_DECOMPTES ET EA.zipZIP
26.019_ANNEXE J_DECOMPTES ET EA.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE K_Plateforme Cooperlink.zipZIP
26.019_ANNEXE K_Plateforme Cooperlink.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE L_LOT 1-PHASE 3.zipZIP
26.019_ANNEXE L_LOT 1-PHASE 3.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE M_LOT 2-PHASE 4.zipZIP
26.019_ANNEXE M_LOT 2-PHASE 4.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_ANNEXE N_DUME.zipZIP
26.019_ANNEXE N_DUME.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_CSCH_VF.docDOC
26.019_CSCH_VF.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

26.019_CSCH_VF.pdfPDF
26.019_CSCH_VF.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline