Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

57/52/2/25/321 - Projecten Noord. Aanleggen en vernieuwen van sporen en spoortoestellen in bundel- en bijsporen en aanleggen van dienstpaden. Raamovereenkomst

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
5 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
5752225321
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE211, Belgium
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

27 juli 2026

Deadline voor vragen

29 juli 2026

Deadline voor inschrijving

5 augustus 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
5 maanden
Locatie
BE211
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Aanleg en vernieuwing van sporen en spoortoestellen in bundel- en bijsporen, inclusief dienstpaden en bijhorende spoor- en omgevingswerken (opbraak-, grond- en afvoerwerken, ballastwerken inclusief ziften, ONR/herziening, aluminothermische lassen, kabelwerken inclusief (her)aanleg kabelsleuven en wachtbuizen, afwatering/drainage, werfinrichting, as-built en logistieke prestaties) zoals opgenomen in de meetstaat

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

18 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - Bestek deel 1-5.pdfPDF
5752225321 - Bestek deel 1-5.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321_Bestek deel 1-5_Rechtzetting 1.pdfPDF
5752225321_Bestek deel 1-5_Rechtzetting 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - Bestek deel 6.pdfPDF
5752225321 - Bestek deel 6.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321_Bestek deel 6_Rechtzetting 1.pdfPDF
5752225321_Bestek deel 6_Rechtzetting 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - Bijlage 1 - VGP.pdfPDF
5752225321 - Bijlage 1 - VGP.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - Bijlage 2 - CSR-plan (afzonderlijk document in Excel-vorm op te lad...XLS
5752225321 - Bijlage 2 - CSR-plan (afzonderli...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - Bijlage 3 - Lijst met de huidige bestuurdersondertekenaars strafreg...PDF
5752225321 - Bijlage 3 - Lijst met de huidige...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - Bijlage 4 - Noodzaak tot registratie op het ARIBA Network.pdfPDF
5752225321 - Bijlage 4 - Noodzaak tot registr...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - Bijlage 5 - UEA.zipZIP
5752225321 - Bijlage 5 - UEA.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - Bijlage 6 - Veiligheid - Samenvatting veiligheidsregels.pdfPDF
5752225321 - Bijlage 6 - Veiligheid - Samenva...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - Bijlage 7 - Verklaring op erewoord betreffende de sancties die zijn...PDF
5752225321 - Bijlage 7 - Verklaring op erewoo...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - Offerteformulier.pdfPDF
5752225321 - Offerteformulier.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - SOS.pdfPDF
5752225321 - SOS.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - SOS - Rechtzetting 1.pdfPDF
5752225321 - SOS - Rechtzetting 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - SOS - Rechtzetting 1.xlsxXLS
5752225321 - SOS - Rechtzetting 1.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321 - SOS.xlsxXLS
5752225321 - SOS.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5752225321_Wijzigend bericht 1.pdfPDF
5752225321_Wijzigend bericht 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline