Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Publieke dienstverleningsovereenkomst voor het uitvoeren van laagspannings elektrische controles volgens Boek 1 van het RGIE in academische en administratieve gebouwen op de UCLouvain-campus in Louvain-la-Neuve

Open
Deadline
4 dagen resterend
7 september 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
X25.157
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE310, Belgium
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

5 augustus 2026

Deadline voor vragen

31 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

7 september 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
4 maanden
Locatie
BE310
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

MARCHÉ PUBLIC DE SERVICES AYANT POUR OBJET LA REALISATION DES CONTROLES ELECTRIQUES BASSE TENSION SUIVANT LE LIVRE 1 DU RGIE DANS LES BATIMENTS ACADEMIQUES ET ADMINISTRATIFS SUR LE SITE DE L’UCLOUVAIN A LOUVAIN-LA-NEUVE

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

2 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

MARCHE RELANCE.zipZIP
MARCHE RELANCE.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline